MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14461036
nr 1446 1036
Matsalsgrupp
13 delar, 1880-tal, 12 stolar med präglat läder. Dekor med lejon. Längd: 157 cm. Djup: 128 cm. Höjd: 76 cm, iläggsskivor, 3stx48cm
Kondition: slitage
måndag 31 januari 2022
kl 18:52:41
- Klassiska
31 jan
Klassiska
Läs mer om Klassiska